שירות גיבוי מרחוק לאתר

אם אתם רואים הודעה זו, כנראה לא מותקן בדפדפן שלכם תוסף התוכנה פלאש.

שירות גיבוי מרחוק לאתר

מטרתו  של גיבוי הנתונים היא למנוע אובדן נתונים מוחלט או אף חלקי במקרה של גניבה, פריצה, שריפה, הסתננות של וירוסים ורוגלות אחרות. אנו בחברת Control-it  מספקים מגוון רחב של פתרונות גיבוי מרחוק המותאם ללקוח על פי ניתוח הצרכים שלו (נפח Database, תלות ארגונית, מגבלות כלכליות וכ"ו). אנו בחברת Control-it נדאג לגבות את כל החומר הנמצא על השרתים שלכם, בתחנות העבודה השונות וגם במחשבים ניידים מחוץ לרשת המשרדית. שירותי הגיבוי מרחוק שלנו יאפשרו לכם להמשיך את הפעילות העסקית של החברה ללא חשש לאובדן נתונים.

שיטות גיבוי נפוצות כוללות טייפ גיבוי, רובוט ומערכי Raid שונים. אנו מספקים גם שירות גיבוי מרחוק מקצועי On-Line. גיבוי מרוחק מוצפן הוא שיטה חדשה ומתקדמת, הנמצאת בשימוש בעולם וגם בארץ, ומאפשרת שמירה קפדנית על נתוני החברה. גיבוי מרחוק הוא גיבוי מקצועי, זמין ובטוח יותר. שרותי הגיבוי המרוחק שלנו מתבצע באמצעות התקנת תוכנת גיבוי מיוחדת במחשבי החברה. תוכנת הגיבוי מעבירה את הנתונים באמצעות תקשורת מוצפנת אל חוות שרתי Cluster לשמירת מידע אופטימאלית. כמו כן, תומכת מערכת הגיבוי שלנו בקיומן של מספר גרסאות לקובץ אחד וגם בשחזור קבצים שנמחקו בטעות.

 שרותי הגיבוי המרוחק שלנו יאפשרו לכם ליהנות בכל רגע ובכל מקום ממידע זמין ומנתונים עדכניים. מדי יום תקבלו דיווח הישר אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם הכולל מידע על תהליך הגיבוי ועל תוצאותיו. בנוסף לכך אנו נדאג ליצור עותק נוסף, מוצפן ומאובטח, המכיל את כל הנתונים החשובים. עותק זה יאפשר לכם לחזור מיד לשגרת עבודה גם אם התרחשה תקלה בלתי צפויה שגרמה לאובדן נתונים.

יתרונות נוספים של שירותי הגיבוי מרחוק של חברת Control-it הם גיבוי אוטומטי ללא התערבות אנושית המתבצע רק על השינויים שנעשו מאז הגיבוי האחרון. אפשר לתזמן גיבויים לסוף יום עבודה או כמה גיבויים ביום. הגיבוי נעשה תוך הקפדה על אבטחה מושלמת- המידע והנתונים עוברים בקוד מוצפן ודחוס וקיימת אפשרות לשחזור נתונים באופן פשוט וקל, בכל זמן ומכל מקום, ואף יצירת גרסאות שונות של אותו קובץ.