שרתים

אם אתם רואים הודעה זו, כנראה לא מותקן בדפדפן שלכם תוסף התוכנה פלאש.

שרתים

היום, בעיצומה של מהפכה טכנולוגית המביאה לעולם כמעט מדי יום פתרונות מחשוב חכמים ומתקדמים, חייבת כל חברה ואפילו הקטנה ביותר לדאוג לתשתיות טכנולוגיות אמינות ומקצועיות ולהחזיק מערכת מחשבים הכוללת לפחות שרת אחד או מספר שרתים. לשרתים ישנו תפקיד חשוב ומהותי בהבטחת פעילותה התקינה והשוטפת של רשת המחשבים של החברה, ומטרתם היא לספק שירותים שונים וייעודיים בתוך הרשת. השרתים הפכו במהלך הזמן למרכיב כמעט הכרחי בפעילותה היומיומית והעסקית של כל חברה. כמעט כל אחד מאיתנו יודע, כי תקלה או נפילה של אחד השרתים עלולה לפגוע לא רק בשרת עצמו, אלא ברשת המחשבים כולה. ישנו בשוק מגוון רחב של שרתים בעלי ייעוד שונה, אנו נדע לכוון אתכם לשרת המתאים לכם ביותר הן מבחינת חומרה והן מבחינת תוכנה בדיוק לפי הצורך שלכם. אצלנו בחברת Control-it תוכלו ליהנות ממגוון שירותים מקיף הקשור בתפעולם של השרתים:

  • מכירת שרתים- אספקה מהירה ובמחיר ללא תחרות של חומרה של החברות המובילות בשוק, כולל מכירת שרתים ייעודיים לצרכים שונים.
  • שדרוג שרתים קיימים- טיפול בשרתים הקיימים בתוך מערכות התקשורת של החברה. שדרוג שרתים של חברת Control-it מתבצע על-ידי צוות מקצועי ומנוסה.
  • הקשחת שרתים- פירושה של הקשחת שרתים הוא ביצוע שורה של פעולות שמטרתן להגביר את חוסנו של השרת בפני התקפות של וירוסים או רוגלות אחרות. בתהליך הקשחה בסיסי מנוטרלים "שרותי הרשאות לא נדרשים" ומופעלות שיטת סיסמאות ורמת הצפנה גבוהה. שרת שעבר הקשחה הוא שרת חזק ועמיד יותר משרתים אחרים.
  • ניהול רשתות